Menu Kontaktai

   Nr 1. Pasaulyje

United states

Prisijungdami prie JCDecaux komandos dirbsite Prancūziško kapitalo įmonėje kuri vykdo savo veiklą daugiau kaip 75 pasaulio šalyse.

Pasaulio Gineso rekordas, Dubajus

Mes esame pirmaujanti pasaulyje kompanija kotiruojama akcijų biržoje nuo 2001 metų.

 
Vilnius, Lietuva

Dirbdami su vietiniais, nacionaliniais ir tarptautiniais partneriais penkiuose žemynuose, mes siūlome savo darbuotojams daug skirtingų karjeros galimybių.

 


 
Belgija

Inovacijos ir daugiakultūriškumas yra giliai įsišaknijęs mūsų veiklose. JCDecaux buvo sukurta iš vienos tuo metu naujos 1964 metų idėjos: reklaminių transporto laukimo paviljonų ir iš jų atsiradusio verslo modelio. Labai anksti bendrovė tapo pasaulinio masto kompanija.
 

   Kultūra

Jean-Claude Decaux, JCDecaux įkūrėjas

Pirmiausia JCDecaux yra šeima. Jean'as Calude'as Decaux yra mūsų įkūrėjas, kuris sukūrė šį verslą su savo šeimos begaline parama ir pasitikėjimu.

Tarptautinis vidaus seminaras

Bėgant metams, daugybė darbuotojų prisijungė prie šios įmonės veržlumo ir šiandien jo sūnūs vadovauja visai JCDecaux grupei su didele aistra.

 
JCDecaux 50-osios metinės, Vilnius, Lietuva

Šeimos dvasia apibūdina ir suvienija šią kompaniją ir jos darbuotojus jau daugiau kaip 50 metų. Prisijungdami prie JCDecaux turėsite galimybę įsilieti į komandą, kuri turi vieningą bei aiškią strategiją, bendrus tikslus ir vertybes.

 

Vertybės

JCDecaux stendas Viva Tech parodoje, Paryžiuje, 2016 Birželis

Mūsų verslumo dvasią lemia bendras tikslas: sukurti dar labiau patrauklius miestus, transporto sistemas ir prekybos centrus atsižvelgiant į urbanizacijos ir skaitmenizacijos keliamus iššūkius.

Plėtros centras, Prancūzija

Šis tikslas skatina mūsų užsidegimą nuolat ieškoti naujų galimybių, sprendimų, kokybiškai prižiūrėti ir greitai tobulėti bei kelti vis aukštesnius reikalavimus .

Medialab, Prancūzija

Kokybė ir inovatyvumas yra pagrindinės mūsų unikalaus ekonominio modelio vertybės, kurios skatina JCDecaux nuolatinį tobulėjimą.