Menu Kontaktai

MASINĖ MEDIA PRIEMONĖ. Efektyvu ir lankstu.

Auditorijoms ir komunikacijos kanalams tampant vis labiau fragmentiškais, JCDecaux išsiskiria gebėjimu suderinti žiniasklaidos ir tikslinių grupių sprendimus. JCDecaux išskirtinumą nulėmė buvimas miestuose, transporto sistemų turėjimas ir pagrindinės magistralės. Kiekvienais metais mūsų sprendimai tampa efektyvesni dėl žmonių mobilumo augimo ir urbanizacijos. Šiuo metu esame vienas didžiausių ir įtakingiausių media kanalų pasauliniu lygiu bei vienas lanksčiausių – vietiniu lygiu.

  • 80+ šalys

  • 4,033 miestų

  • 1,074,113 reklamos plokštumų

  • €3,472 m 2017 m. pajamos

  • 13,040 darbuotojų

MŪSŲ EGZISTAVIMAS. Pagal verslo sektorių.

Sužinokite daugiau apie mūsų veiklą visame pasaulyje:

 

FINANSINIAI REZULTATAI. Stiprybė ir augimas.

2017 metai JCDecaux buvo dar vieni rekordiniai metai pajamų atžvilgiu: 3,472 milijonų Eur. Lauko reklama tampa vis patrauklesnė fragmeniškoje media rinkoje. 

2017 M. PAJAMOS PAGAL REGIONĄ
* Išskyrus Prancūzija ir Jungtinę Karalystę
2017 M. PAJAMOS PAGAL VERSLO SEGMENTĄ

MŪSŲ DARBUOTOJAI.

JCDecaux gyvuoja daugiau kaip 80 šalyse. Filialiai yra nepriklausomai valdomi ir pilnai prisitaikę prie vietos kultūrų. Įdarbiname vietinius, talentingus darbuotojus, siekdami kuo geriau aptarnauti ir patenkinti kiekvienos rinkos poreikius. Žmogiškieji ištekliai yra mūsų stiprybė, todėl ypač vertiname tarpdisciplininį ekspertiškumą. Visame pasaulyje kiekvieną dieną prie JCDecaux augimo prisideda daugiau kaip 13,040 skirtingų sričių specialistų.

Norite sužinoti daugiau apie Grupę?