Menu Kontaktai

Lauko reklamos kompanija „JCDecaux Lietuva“ inicijuoja projektą „10sek“ ir skelbia atvirą šaukimą video, animacijos ir skaitmeninių idėjų kūrėjams.

Kviečiame teikti savo darbus ir pristatyti juos plačiai auditorijai – skaitmeniniuose lauko reklamos ekranuose Vilniuje. Projekto dalyviai savo kūrinius galės transliuoti 50-yje skaitmeninių ekranų : senamiestyje, Žaliojo tilto viešojo transporto laukimo paviljonuose ir PLC „Panorama“.

Įdomiausi ir sąlygas atitinkantys video bus atrinkti transliuojami po 1 savaitę „JCDecaux Lietuvos“ skaitmeniniuose ekranuose Vilniuje.

Videodarbus galima teikti iki kovo 30 d. imtinai. 

Kyla klausimų? Susisiekite : karolina.tomkeviciute@jcdecaux.com arba +370 696 16072

DALYVAVIMO SĄLYGOS IR TECHNINIAI REIKALAVIMAI:

Paruoškite 8 sek videofailą ir savo video pradžioje pridėkite 2 sek projekto įžangą. Tam nurodytoje vietoje, viso video metu turi būti matoma jūsų autorystė t.y.  jūsų vardas pavardė ar slapyvardis. 

Lėtos animacijos video turi būti paruoštas pagal šiuos techninius reikalavimus, atsisiųsti čia >>>

Galutinį, lygiai 10 sekundžių, failą patalpinkite į wetransfer.com programą ir nuorodą pridėkite žemiau esančioje paraiškoje kartu su savo kontaktais.

Visi projektui pateikti kūriniai privalo paisyti viešojoje erdvėje galiojančioms normoms ir įstatymams. Jei video gali pažeisti informacijos viešojoje erdvėje reikalavimus, tuomet tokio videokūrinio nebus galima transliuoti. Videodarbuose negali būti komercinio turinio, prekių ženklų ir pan.

Teikdami savo pasiūlymus dalyvauti projekte „10sek“ dalyviai patvirtina, kad teikiamas videokūrinys nepažeidžia jokių trečiųjų šalių turtinių bei neturtinių teisių, taip pat nekursto nesantaikos dėl religijos, rasės, lyties, nacionalinio identiteto, seksualinės orientacijos ar politinių pažiūrų.
 

PATARIMAI KŪRĖJAMS:

Ruošdami video nepamirškite, kad jūsų darbas turėtų būti gerai matomas ir iš tolesnės distancijos ir kad jis kontrastuos su aktyvia miesto aplinka.
Kadangi  videodarbai bus transliuojami skaitmeniniuose lauko reklamos ekranuose, kuriuos nuolat mato ir vairuotojai, todėl negalima naudoti greitos animacijos, kuri juos blaškytų arba spalvų ir elementų, kurie akintų.

↓ DAVYLIO ANKETĄ RASITE ŽEMIAU ↓

Dalyvio anketa: pateikti video

 
1 Start 2 Complete

* Būtina užpildyti