Menu
  • En-Lt

MASINĖ MEDIJA. Efektyvu ir lankstu.

Auditorijoms ir komunikacijos kanalams tampant vis labiau fragmentiškais, JCDecaux išsiskiria gebėjimu suderinti žiniasklaidos ir tikslinių grupių sprendimus. JCDecaux išskirtinumą nulėmė buvimas miestuose, transporto sistemų turėjimas ir pagrindinės magistralės. Kiekvienais metais mūsų sprendimai tampa efektyvesni dėl žmonių mobilumo augimo ir urbanizacijos. Šiuo metu esame vienas didžiausių ir įtakingiausių media kanalų pasauliniu lygiu bei vienas lanksčiausių – vietiniu lygiu.

80+šalys
3,518miestų
957,706reklamos plokštumų
€2,745m2021 m. pajamos
10,720darbuotojų

MŪSŲ EGZISTAVIMAS.

Sužinokite daugiau apie mūsų veiklą visame pasaulyje:

FINANSINIAI REZULTATAI. Stiprybė ir augimas.

Didžiausia lauko reklamos kompanija pasaulyje „JCDecaux“ 2021 m. uždirbo 2,7454 mln. eurų, marža 422 mln. eurų, o  EBIT - 16 mln. eurų.

2021 M. PAJAMOS PAGAL REGIONĄ
* Išskyrus Prancūzija ir Jungtinę Karalystę
2021 M. PAJAMOS PAGAL VERSLO SEGMENTĄ

MŪSŲ DARBUOTOJAI.

JCDecaux gyvuoja daugiau kaip 80 šalyse. Filialiai yra nepriklausomai valdomi ir pilnai prisitaikę prie vietos kultūrų. Įdarbiname vietinius, talentingus darbuotojus, siekdami kuo geriau aptarnauti ir patenkinti kiekvienos rinkos poreikius. Žmogiškieji ištekliai yra mūsų stiprybė, todėl ypač vertiname tarpdisciplininį ekspertiškumą. Visame pasaulyje kiekvieną dieną prie JCDecaux augimo prisideda daugiau kaip 10,720 skirtingų sričių specialistų.

Norite sužinoti daugiau apie Grupę?