Menu Kontaktai

 

Mūsų paslauga

Cyclocity paslauga yra žinoma 99% Vilniaus gyventojų kas puikiai parodo, jog dviračiai tapo neatsiejama Vilniaus miesto dalimi. Cyclocity tai nėra tik dviračiai – tai visos schemos dalis, į kurią įeina: dviračių priežiūra, srautų tarp terminalų valdymas bei saugumo jausmo ir komforto užtikrinimas visiems klientams. Mes turime apie 6.000 ilgalaikius vartotojus, daugiausiai 25-34 metų amžiaus, kurie naudojasi Cyclocity paslauga kaip susisiekimo įrankiu centrinėje miesto dalyje. Mūsų dviračiai prideda ryškumo ir išskirtinumo Vilniaus miestui nuo ankstyvo Balandžio iki vėlyvo Spalio.

Tvarus transportas

Vilniaus miesto žmonės jau nukeliavo daugiau kaip 1.5 milijono kilometrų mūsų dviračiais, kas reiškia, jog miestas ir gamta buvo apsaugoti nuo dešimčių tūkstančių litrų išmetamojo kuro medžiagų pasklidimo. Kiekvienas Cyclocity dviratis „prasuko“ jau po daugiau nei 5.000 kilometrų – tai yra atstumas prilygstantis kelionei nuo Lietuvos iki pat Indijos!

Sveika ir smagu

Mūsų dvirčiai leidžia žmonėms bent kelioms minutėms atsipūsti po skanių pietų ar pailsėti nuo darbų, tuo pačiu padėdami palaikyti sveikesnį gyvenimo būdą. Vidutiniškai, važinėjant dviračiu, per pusę valandos  sudega apie 250 kcal, o Cyclocity Vilnius paslauga yra nemokama iki 30 min visiems klientams!

Sužinokite daugiau apie mūsų Cyclocity dviračius: