Menu
  • En-Lt
Our areas of focus:

Unikalūs kūriniai

Mūsų lauko reklamos statiniai atitinka miestų, transporto bendrovių ir vartotojų lūkesčius. Statiniai visuomenei suteikia lengvai naudojamas paslaugas, kurios harmoningai dera prie juos supančios unikalios miesto aplinkos, visuomeninių erdvių ir atitinka saugumo, atsparumo, ilgaamžiškumo bei kitus reikalavimus.

Bendradarbiavimas su architektais bei dizaineriais

Nuo 1982 metų „JCDecaux“ bendradarbiauja su visame pasaulyje garsiais architektais bei dizaineriais. Bendradarbiaujant su jais, kiekvienas projektas yra unikalus. Mūsų darbuotojai suteikia informaciją apie konkrečius miesto poreikius, jo erdves ir problemas ir taip sukuria aiškią užduotį, kurią turi išspręsti mūsų statinys.

Pritaikymas

„JCDecaux“ veikia daugiau nei 75 pasaulio šalyse. Kiekvienoje jų nuolat bendraujame su mūsų paslaugų vartotojais. Toks artimas bendravimas skatina mus nuolat prisitaikyti prie technologinių, vartotojų elgsenos pokyčių ir kintančių klientų poreikių. „JCDecaux“ tyrimų ir plėtros padalinys į novatoriškų sprendimų kūrimą aktyviai įtraukia naujus partnerius tokius kaip startuoliai ar tyrimų centrai. Tai leidžia tobulinti mūsų lauko reklamos statinius miestuose ir atsižvelgti į nuolat sudėtingėjančias skaitmenines platformas.

Žole dengta stogo danga - Paryžius, Prancūzija