Menu
  • En-Lt

APIE NURTURE

„JCDecaux Nurture“ programa siekia paskatinti startuolių sėkmės istorijas, suteikdama galimybes jauniems prekių ženklams būti matomiems miestų gatvėse ir lengviau auginti savo žinomumą ne tik Lietuvoje, bet ir už jos ribų. Ši programa yra sukurta ankstyvojo etapo startuolių įkūrėjams.

1. Mentorystė

Startuoliai, atkeliaudami į „Nurture” programą, gauna mentorystę iš JCDecaux komandos, aktualių įžvalgų apie planuojamas kampanijas, mokosi, kaip sukurti efektyvius vizualus bei kaip sėkmingai panaudoti skaitmeninę lauko reklamą, kad ji pateisintų rinkodaros investicijas.

2. Duomenys

Dirbdami su mumis jūs gausite duomenimis paremtas rekomendacijas bei galimybę geografiškai išdėstyti reklamas pagal norimas pasiekti auditorijas. Mūsų naudojami tyrimų įrankiai leidžia pasirinkti efektyviausius sprendimus tikslinei auditorijai pasiekti.

3. Finansavimas

Siekiame paremti jaunas įmones jų augimo kelyje. Kad startuoliai turėtų galimybę efektyviai išnaudoti lauko reklamą, padedame optimizuoti į lauko reklamą nukreiptas išlaidas, prisidėdami prie biudžeto bei padidindami auditorijos pasiekiamumą.

4. Tarptautinis pasiekiamumas

„Nurture“ tinklas suteikia galimybių įsitvirtinti ne tik vietinėje rinkoje, bet ir globaliame kontekste. Programa šiuo metu veikia Lietuvoje, Jungtinėje Karalystėje, Prancūzijoje, Vokietijoje, Nyderlanduose, Italijoje, Australijoje, Šveicarijoje, Danijoje, JAV ir Naujojoje Zelandijoje.

Susisiekite dėl NURTURE programos | jonas.jovaisas@jcdecaux.com