Menu
  • En-Lt
5 priežastys rinktis JCDecaux:

1. Neturintis lygių padengimas

Daugiau nei 50 metų pasaulyje kurdami lauko reklamos koncepciją pritaikėme geriausią praktiką ir Lietuvoje. Miestuose sukūrėme neprilygstamą reklamos statinių tinklą, kuris leidžia efektyviai pasiekti patraukliausias klientų tikslines grupes. „JCDecaux Lietuva“ siūlo didžiausią lauko reklamos tinklą Lietuvoje su daugiau nei 1,300 prestižinių ir didelę paklausą turinčių reklamos vietų šešiuose didžiausiuose Lietuvos miestuose.

2. Rinkos supratimas

5 000+ kampanijųper pastaruosius 5 metus.
150+surinktų atvejų tyrimų duomenų.

Mes neapsiribojame tik lauko reklamos paslaugos teikimu. Aktyviai konsultuojame klientus ir dalinamės naujausiomis įžvalgomis bei tyrimų duomenimis. Per pastaruosius 5 metus mes padėjome savo klientams įgyvendinti daugiau kaip 5 000 lauko reklamos kampanijų Lietuvoje bei pamatavome virš 150 lauko reklamos kampanijų efektyvumą.

3. ​Kokybė

Mes siekiame suteikti kokybišką, išskirtinį aptarnavimą ir užtikrinti, kad kliento žinutė būtų demonstruojama aukščiausios kokybės statiniuose, kurie yra nuolat kruopščiai prižiūrimi mūsų specialistų. Kasdien mūsų techninės priežiūros ir aptarnavimo komanda, sudaryta iš daugiau kaip 30 darbuotojų, užtikrina sklandų lauko reklamos kampanijų paleidimą bei aptarnavimą.

4. Ilgalaikis bendradarbiavimas

Mūsų tikslas yra ilgalaikis bendradarbiavimas, kuris įmanomas tik tuomet, kai savo efektyvia ir kokybiška paslauga sugeneruojame investicinę grąžą savo klientams. Didžiausias pasiekimas mums yra, kai klientas sugrįžta ir naudojasi mūsų paslaugomis dar ir dar kartą. Mes didžiuojamės, jog daugiau kaip 90% pasinaudojusių mūsų paslaugomis sugrįžta.

5. Įrankių gausa

„Outdoor Impact“ auditorijos matavimo įrankis, reklamos maketo dizaino optimizavimas, spaudos paruošimas ir spausdinimas, lauko reklamos efektyvumo tyrimai ir inovacijos – tai tik keletas paslaugų, prieinamų mūsų klientams. Per pastaruosius  5 metus mes investavome daugiau kaip 157,000 Eur į šių įrankių tobulinimą bei plėtrą Baltijos šalyse. Nė viena kita lauko reklamos įmonė neinvestuoja tiek į lauko reklamos efektyvumo matavimą ir rinkos supratimą.

157.000€ INVESTUOTA Į NAUJŲ ĮRANKIŲ PLĖTRĄ BALTIJOS ŠALYSE PER PASTARUOSIUS 5 METUS

Norite sužinoti daugiau?