Menu
  • En-Lt

Aštuntą sezoną sostinėje skaičiuojanti miesto dviračių dalijimosi sistema „Cyclocity Vilnius“ tapo dar draugiškesnė vartotojams, kadangi nuo šiol dviratį galima išsinuomoti ir atrakinti tiesiog išmaniuoju telefonu.   
 

Sistemą administruojanti lauko reklamos kompanija „JCDecaux Lietuva“ liepos viduryje išleido specialią programėlę „iOS“ ir „Android“ telefonų turėtojams. Todėl dabar norint pasivažinėti dviračiu nebereikia turėti fizinės kortelės. Užtenka savo telefono programėlę susieti su turima naryste, arba įsigyti naują narystę ar bilietą.  
 
Naujoji „Cyclocity Vilnius“ programėlė taip pat padės lengvai suplanuoti kelionę mieste, čia realiu laiku galima sekti visus dviračių punktus ir matyti, kiek laisvų dviračių yra juose. Vartotojai turi galimybę reitinguoti dviračius ir suteikti jiems įvertinimus, todėl taip „Cyclocity Vilnius“ komanda greičiau sužinos, kuriems dviračiais reikia techninio serviso. Dar viena naujiena, kurią suteiks programėlė, tai galimybė įsigyti vienos kelionės bilietą.  
 
„Reaguojant į besikeičiančius vartotojų poreikius buvo pastebėta, kad tokia galimybė yra aktuali renkantis kelionės miesto dviračiais. Dviračių nuomos sistema naudotis buvo sudėtinga, o dabar tikrai lengva. Tikimės, kad po šių atnaujinimų dar daugiau miestiečių išbandys „Cyclocity Vilnius“ dviračius, kaip saugią ir sveiką alternatyvą judėti mieste. Manau, kad šiemet sulauksime ir  2 mln. kelionių, užfiksuotų nuo sistemos veikimo pradžios“, – teigia „JCDecaux Lietuva“ vadovė Žaneta Fomova. 
 
Po „Cyclocity Vilnius“ atsinaujinimo, norint po sostinę riedėti dviračiu tereikia atlikti kelis žingsnius: atsisiųsti programėlę į savo išmanųjį telefoną, sezono/mėnesio narystę, vienos kelionės ar trijų dienų bilietą. Nusipirkus sezono narystę ar bilietą – kiekvienos kelionės pirmas pusvalandis yra nemokamas, o kiekvienas sekantis kelionės pusvalandis apmokestinamas pagal nustatytą tarifą. Turint bet kurią narystę arba bilietą, per jų galiojimo laikotarpį, dviračius iš punkto galima pasiimti ir grąžinti neribotą kiekį kartų.  
 
Planuojama, kad ryškieji dviračiai Vilniaus gatvėmis važinės iki vėlyvo spalio. Šiuo metu sostinėje „Cyclocity Vilnius“ dviračiais galima dalintis 38-iuose nuomos punktuose. Daugiau informacijos apie dviračių dalijimosi paslaugą Vilniaus miesto gyventojai ir svečiai gali rasti taip pat atnaujintoje www.cyclocity.ltsvetainėje. 

Atnaujintą „Cyclocity Vilnius“ programėlę galima atsisiųsti čia:

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.jcdecaux.vls.vilnius

https://apps.apple.com/fr/app/id1495796990
 

Published in Lietuvos, Plėtros