Menu
  • En-Lt

Vilniaus gatvėse startuojantis videoprojektas „10sek“ skelbia atvirą šaukimą.

„JCDecaux“ Iki liepos 10 d. video, animacijos bei skaitmeninių idėjų kūrėjai gali teikti savo darbus, o atrinkti ir reikalavimus atitinkantys kūriniai bus transliuojami 73 sostinėje išsidėsčiuose skaitmeniniuose ekranuose. Kas savaitę vilniečiai galės pamatyti vis naujus 10 sekundžių videokūrinius. Šio projekto tikslas – suteikti didesnį žinomumą kūrėjams, jų darbams ir padovanoti miestiečiams naujų patirčių bei kurti gerą emocinį klimatą.

„Prieš daugiau nei metus pakvietėme judančių vaizdų kūrėjus eksponuoti savo darbus miesto gatvėse, sulaukėme daug netikėtų kūrinių, kurie nustebino ir džiugino praeivius. Mūsų komanda glaudžiai dirba su menininkais ir palaiko kūrėjus, nes manome tame didelę prasmę ir vertę visuomenei. „10sek“ idėja gimė po sėkmingo „Menas be stogo“ projekto, kurio metu Vilnius tapo viena didele meno galerija. Pamatėme, kad videokūrėjams reikia kitokio formato, jog atkleistų savo kūrybines mintis, todėl sugalvojome jiems pasiūlyti mūsų skaitmeninių ekranų tinklą, kuris per dieną pasiekia apie 650 tūkst. žmonių srautą“, – sako „JCDecaux Lietuva“ vadovė Žaneta Fomova.

Projekte „10sek“ laukiamos įvairios kūrybinės idėjos, kurios gali būti išpildytos naudojant lėtos animacijos principą, 3D animaciją ir t.t.. Projekto organizatoriai pataria dalyviams savo video kurti atsižvelgiant į tai, kad jie bus transliuojami aktyvioje miesto aplinkoje. Todėl reiktų pagalvoti, kad efektingos idėjos netrikdytų vairuotojų. „10sek“ komanda kviečia dalyvauti įvairių sričių kūrėjus kuriančia videoformatu. Iki 2023 m.  liepos 10 d . reikia atsiųsti savo video pritaikytą vertikaliems ekranams, o įdomiausi kūriniai bus atrinkti ir rodomi miesto gatvėse.

Dalyvavimas yra nemokamas, o videošabloną ir visus reikalavimus, kaip paruošti 10 sekundžių trukmės vaizdo klipą galima atsisiųti čia >

Svarbu kuriant video panaudoti pakeiktą projekto šabloną, bei įrašyti autorystę nurodytoje vietoje. 

Jei kyla klausimų, susisiekite karolina.tomkeviciute@jcdecaux.com

Published in Lietuvos