Menu
  • En-Lt

„Verslo žinios“ pagal redakcijos analitikų sukurtą reitingavimo modelį skelbia reklamos ir ryšių su visuomene sektoriuje pirmaujančių įmonių dešimtuką. Šiemet lyderės laurus skina lauko reklamos įmonė „JCDecaux Lietuva“. 

„Verslo žinios“ pagal redakcijos analitikų sukurtą reitingavimo modelį aštuntą kartą skelbia įvairių sektorių lyderius. Jie rikiuojami remiantis bendrovių pasiektais veiklos rezultatais. Tarp naujų kriterijų šiemet – vidutinis įmonės darbuotojų skaičius ir jiems mokamas darbo užmokestis.

Pirmoje vietoje šiemet besirikiuojanti agentūra „JCDecaux Lietuva“ – viena iš nedaugelio rinkodaros ir komunikacijos segmento agentūrų, kuri bemaž kasmet išlaiko pozicijas tarp TOP 10 stipriausių įmonių: 2022 m. reitinge ji buvo antra, 2021-aisiais – trečia, 2020-aisiais – pirma, 2019 m. – trečia.

„Tai nėra pati didžiausia įmonė net ir savo segmente, ką ir kalbėti apie kitus verslo sektorius, tačiau jos stiprybė – pelningumo rodikliai, kurie išlieka aukšti metai iš metų. Apibendrinant, tai gerai sustyguotas, pelningas verslas. Vadovybė čia, regis, taip pat nesikeičia, įmonė nuosekliai auga ir nuolat atsiduria tarp lyderių savo srityje“, – konstatuoja Arūnas Janeliūnas, „Verslo žinių“ duomenų analizės skyriaus vadovas.

„JCDecaux Lietuvos“ pajamos pernai augo daugiau nei 30%, pelnas prieš mokesčius – bemaž 48%, o pelningumas pasiekė bemaž 30%. Agentūra pagal pelningumą pirmoje pozicijoje rikiavosi visais analizuotais metais. 

„JCDecaux Lietuvos“ generalinė direktorė Žaneta Fomova sako, kad sėkmės receptas gana paprastas – įmonė auga dėl nuolatinių pastangų.

„Tapti lydere, į viršų iššauti vienais metais yra viena, tačiau tas pirmaujančias pozicijas išlaikyti metai iš metų tikrai nelengva užduotis. Lauko reklamoje Lietuvoje esame lyderiai jau bemaž 17-a metų, kartu nuolat plečiame tas ribas, investuojame į naujas technologijas, reklamos formas ir taip nuosekliai augame“, – kalba Ž. Fomova.

Daugiau prognozių ir įžvalgų apie lauko reklamą bei rinkodaros ir komunikacijos sektorių rasite šiame „Verslo žinių“ straipsnyje  >>

Published in Lietuvos