Nuo balandžio 28 iki gegužės 11 dienos Vilniaus ir Kauno visuomeninio transporto stotelėse demonstruojamos MEZON interneto galimybės mobiliuoju ryšiu transliuojant vaizdą ir garsą - stotelėse įrengtuose ekranuose vilniečiai ir kauniečiai galės matyti ir girdėti vienas kitą realiu laiku.

„Siekiame, kad pažangiausios 4G ryšio technologijos privalumus ir galimybes pamatytų bei pajaustų kiekvienas. Transliacijos mobiliuoju MEZON internetu yra tiesioginės, o Vilniaus ir Kauno gyventojai ne tik mato vieni kitus, bet ir gali pabendrauti, palinkėti vienas kitam geros dienos. Tikimės, kad netradicinė reklama, be kita ko, pakels žmonių nuotaiką, paskatins draugiškai nusišypsoti", - sako Telecentro komercijos direktorius Egidijus Ropė. 

Balandžio 28 - gegužės 3 dienomis tiesioginės vaizdo ir garso transliacijos vyks Vilniaus stotelėje „Šeškinės kalvos" prie prekybos centro „Akropolis", ir Kauno K.Donelaičio stotelėje prie Vytauto Didžiojo universiteto. Nuo gegužės 4 dienos interneto transliacijos bus perkeltos į stoteles „Žaliasis tiltas" Vilniuje ir Savanorių pr. prie prekybos centro „Savas" Kaune. 

Tai yra pirma tokio techninio sudetingumo lauko reklamos kampanija Baltijos šalyse. Praėjusių metų pabaigoje mobiliojo interneto paslauga MEZON buvo apdovanota „Inovatyvaus produkto 2009" prizu.